kadra1

Janusz Pikula

tel. 508384737

absolwent AWF Krakow, nauczyciel od 21 lat w Zespole Szkol Nr. 1 w Gorlicach, trener narciarstwa II klasy, instruktor narciarstwa SITN PZN, byly zawodnik narciarstwa zjazdowego, hobby: narty, windsurfing, snowboard, rower gorski

Grzegorz Apola

tel. 604499580

instruktor narciarstwa zjazdowego MENiS, od 10 lat menager w branzy sportowo-narciarskiej, przez 10 lat zawodowo gral w tenisa stolowego w GKS "Glinik" Gorlice, hobby:narciarstwo, rowery, siatkowka.

Anita Pikula

tel. 508073106

instruktor narciarstwa zjazdowego MENiS, pomocnik instruktora SITN-PZN, byla zawodniczka narciarstwa zjazdowego, wielokrotna zwyciezczyni Pucharu Magury, duze doswiadczenie w slalomie gigancie, hobby: narciarstwo, fitness, taniec.

Tomasz Mianowski

tel. 692062889

absolwent AWF Krakow, instruktor narciarstwa MENiS, dyplomowany nauczyciel z 18 letnim stazem w Zespole Szkol Nr. 5 w Gorlicach, hobby: narty, rower gorski, koszykowka

Paweł Apola

tel. 602605794

absolwent AWF Krakow, instruktor narciarstwa MENiS, nauczyciel w Zespole Szkol Zawodowych w Gorlicach, instruktor plywania.

Andrzej Nurkowicz

tel. 508822746

absolwent AWF Wrocław, nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, instruktor narciarstwa zjazdowego i sędzia związkowy Polskiego Związku Narciarskiego, byly zawodnik MKS Gorlice, WCKS Dunajec Nowy Sacz, AZS Wrocław, instruktor tenisa ziemnego. Hobby: testy samochodów osobowych i kolarstwo górskie.